zespół projektantów

o pracowni

Pracownia architektury krajobrazu KONCEPT ZIELENI powstała w 2018 roku z inicjatywy dwóch architektów krajobrazu - Pawła Murawskiego i Eryka Goździka.

Projekty tworzone przez nasz zespół łączą nowoczesny design z naturalnie kształtowaną szatą roślinną. Prócz funkcjonalności i estetyki, staramy się wprowadzić możliwie dużo rozwiązań ekologicznych.

ZESPÓŁ

Nasze studio architektury krajobrazu może pochwalić się zróżnicowanym i wysoko wykwalifikowanym zespołem profesjonalistów zajmujących się tworzeniem wyjątkowych przestrzeni zewnętrznych. Dzięki wspólnej pasji do innowacyjnego i zrównoważonego projektowania, każdy członek zespołu wnosi do projektu unikalną perspektywę i specjalistyczną wiedzę. Współpracując i koncentrując się na szczegółach, pracujemy spójnie, aby przekształcić koncepcje w skrupulatnie zaplanowane i wykonane krajobrazy, które nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale je przewyższają. Bogate doświadczenie naszego zespołu i zaangażowanie w dążeniu do doskonałości gwarantuje, że do każdego projektu podchodzimy z kreatywnością, precyzją i doskonałym zrozumieniem względów środowiskowych i estetycznych.

senior architekt - CEO

PAWEŁ MURAWSKI

CEO/Senior Landscape Architect

inż.arch.kraj.

Pomysłodawca autorskiej pracowni Koncept Zieleni. Absolwent Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie. Zwolennik prostoty i funkcjonalności. Inspiracje czerpie z realizacji Pieta Oudolfa.

biuro@konceptzieleni.com.pl

COO/Senior Landscape Architect

ERYK GOŹDZIK

COO/Senior Landscape Architect

inż.arch.kraj.

Współzałożyciel autorskiej pracowni Koncept Zieleni. Absolwent Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie, dyrektor kreatywny. Wielbiciel minimalistycznego designu i nowoczesnej użyteczności. Inspirują go zmieniające się trendy.

biuro@konceptzieleni.com.pl

Junior Landscape Architect

Ewa Piętka

Junior Landscape Architect

inż.arch.kraj.

Absolwentka Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie oraz ULisboa w Lizbonie. Dyplomantka Architektury Wnętrz na warszawskim ASP. Entuzjastka artystycznych rozwiązań w projektowaniu.

e.pietka@konceptzieleni.com.pl

Junior Landscape Architect

Aleksandra Wiącek

Junior Landscape Architect

mgr inż.

Absolwentka studiów inżynierskich oraz magisterskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna na Politechnice Warszawskiej. W pracowni odpowiada za aspekty techniczne projektów. Specjalistka z zakresu technologii BIM.

a.wiacek@konceptzieleni.com.pl